معرفی برند Durr Dental

تقریباً هرکسی که تاکنون به دندانپزشک مراجعه کرده باشد ، قبلاً با محصولاتdurr dental معالجه شده است. این شرکت بیش از 75 سال شریک قابل اعتماد پزشکان دندانپزشکی / پزشکی بوده است.

DÜRR DENTAL SE در سال 1941 توسط برادران کارل و ویلهلم دور از golchain در black forest تأسیس شد. کارگاههای آموزشی دقیق در اشتوتگارت-فوئرباخ راه اندازی شد. دفتر مرکزی شرکت آلمانی اکنون در Bietigheim-Bissingen قرار دارد. در اینجا ، حدود 400 کارمند مشغول تولید ، تحقیق و توسعه و همچنین فروش و بازاریابی هستند. گروه  Dürr Dental در حال حاضر حدود 1100 کارمند در سراسر جهان دارد و از گردش مالی 250 میلیون یورویی در سال 2017 برخوردار است و در 36 کشور توسط پرسنل شرکت نمایندگی می شود. مارتین دورستین ، مدیرعامل DÜRR DENTAL SE می گوید: "من خوشحالم که توانستم بیش از 75 سال سابقه یک شرکت موفق را جستجو کنم و با اعتماد به نفس به آینده می خواهم". نام "D Drr Dental" ده ها سال است که در پیشرفت و نوآوری در پزشکی دندانپزشکی تجلی یافته است. بسیاری از استانداردهای جراحی های مدرن مربوط به تحولات شرکت می باشد.

امروزه دندانپزشکان در سراسر جهان از اعتماد به طراحی های مهندسی دندانپزشکی دور اطمینان دارند. این شرکت راه حل های سیستم بی شماری را در زمینه تجهیزات ، سیستم های تشخیصی ، مراقبت از دندان و بهداشت ارائه می دهد. مارتین دورستین تأکید می کند: "با پیشرفت های خود ، ِDurr dental معیارهای نوآوری و فناوری را تعیین می کند. ما راه حل مناسب برای همه شرایط مورد نیاز داریم." این شرکت برای اطمینان از بالاترین سطح کیفی ممکن ، تقریباً تمام تولیدات را در محل کار آلمان انجام می دهد.

  • دوربين داخل دهاني دور دنتال ویژگی ها -عکس و فیلم داخل و خارج دهانی و ماکرو با کیفیت واقعی HD و با سری های قابل تعویض دوربین، Proof و Proxi

    استعلام قیمت
  • دوربين داخل دهاني دور دنتال ویژگی ها: - یک دوربن با پنج عملکرد عکاسی داخل دهاني ، ماکرو، Proxi، Proof، و لایت کیور - (سری های ماکرو و لایت کیور به صورت آپشنال قابل سفارش هستند.)

    استعلام قیمت