لیزر 

 • ویژگی ها: اپیک ۱۰، یک دستگاه ساخته شده در آمریکا با طراحی کوچک زیبا و مدرن است که قابلیت انجام عملیات جراحی بافت نرم، سفید کنندگی و درمان درد را دارد.  محتویات جعبه: - دستگاه اپیک- کابل فیبری برای اتصال هندپیس ها به دستگاه- هندپیس جراحی بافت نرم- پدال بی سیم- آداپتور شارژر اپیک- یک بسته سری با سایز های مختلف- بسته آماده سازی نوک سری- ۳ عدد عینک محافظ -...

  مشاهده جزئیات
  بیشتر
 • ویژگی ها: این دستگاه با استفاده از تکنولوژی Er,Cr:YSGG قابلیت کار برروی بافت نرم و سخت را فراهم نموده. ابعاد آن نسبت به دیگر تجهیزات دندانپزشکی عموماً بزرگتر است و از یک صفحه نمایش بزرگ لمسی با قابلیت دخیره عملیات بهره می برد.

  مشاهده جزئیات
  بیشتر
 • ویژگی ها لیزر اربیوم Pluser محصول شناخته شده شرکت ایتالیایی Dr.Smile است که با استفاده از تکنولوژی Er:YAG علاوه بر قابلیت کار با بافت نرم و سخت، امکان انجام عملیات ترمیم پوست را نیز دارد. همچنین یک صفحه نمایش بزرگ لمسی با سیستم عامل اندروید و قابلیت اتصال به اینترنت، راحت ترین شرایط کاری را برای کاربر فراهم نموده است.

  مشاهده جزئیات
  بیشتر
 • ویژگی ها دستگاه لیزر دیودی محصول شرکت ایتالیایی Dr.Smile است که قابلیت کار با بافت نرم وسفید کنندگی و درمان درد را دارد.

  مشاهده جزئیات
  بیشتر
 • ویژگی ها: QuickLase با هدف جلب رضایت دندانپزشکان و بیماران از جدیدترین تکنولوژی های دنیا در دستگاه های مقرون به صرفه خود استفاده کرده و برای همه لبخندی خوش و سفید به ارمغان آورده است. محتویات جعبه: دستگاه QuickLase کابل فیبری با طول ۳ متر هندپیس قابل اتوکلاو All-In-One پدال پا آداپتور شارژر ۳ عدد عینک محافظ استریپر کابل و کلیور کابل سر مخصوص بلیچینگ و...

  مشاهده جزئیات
  بیشتر
 • ویژگی ها: بدون پدال و بدون سیم با کاربردهای فراوان در یک دستگاه کوچک و به صرفه

  مشاهده جزئیات
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  شرکت سازنده
  نوع لیزر
  سری قابل تعویض
  برش بافت نرم
  برش بافت سخت
  سیستم عامل