معرفی برندMORITA

داستان موفقیت در سراسر جهان از موریتا در سال 1916 آغاز شد هنگامی که جونیچی موریتا "موریتا شیکا شوتن" را در ناکاگیو بخش ، کیوتو در ژاپن تأسیس کرد. این مبتنی بر تمایل به بهبود نه تنها کیفیت زندگی بیماران بلکه کیفیت کار پزشکان و دندانپزشکان بود. پس از گذشت تنها چند سال ، وی تصمیم گرفت كه فرم تجارت را فقط از واردات وسایل پزشکی به توسعه محصولات خود تغییر دهد.

 • اپكس لوكيتور ميني روت زد ايكس موريتا شرايط خريد اقساطي دارد ویژگی ها: اپکس لوکیتور Root ZX در سال ۱۹۹۱ توسط کمپانی موریتا معرفی گردید و در طی این سال ها طرفداران ثابتی بدست آورده است که اپکس فایندر Root ZX Mini آخرین نسل ارائه شده از این سری توسط کمپانی موریتا می باشد.

  21,150,000 تومان 21150000
    
  ارسال رایگان
 • شرايط خريد اقساطي دارد ویژگی ها: اپكس لوكيتور دنتاپورت موريتا در سال ۱۹۹۱ توسط کمپانی موریتا معرفی گردید و در طی این سال ها طرفداران ثابتی بدست آورده است. دقت این اپکس فایندر تحت تاثیر مایعات نمی باشد دارای دقتی به اندازه 97.5% است.

  21,150,000 تومان 21150000
    
  ارسال رایگان
 • ویژگی ها این دستگاه برروی اپکس فایندر Dentaport ZX موريتا نصب و در تمام طول زمان کار اپکس فایندر به طور کامل فایل روتاري را بنا بر شرایط کانال هدایت می کند.

  ناموجود
 • ميكروموتور بي سيم اندو موريتا  ویژگی ها: - با نزدیک شدن به تورک موردنظر، سرعت چرخش آن کاهش می یابد که این امر مانع از اعمال فشار بیش از حد به فایل می گردد. - این قابلیت دارای ۹ حالت انتخابی می باشد. شرایط خرید اقساطی دارد برای خرید اپکس لوکیتور ROOT ZX MINI  کلیک کنید

    
  ناموجود
 • ویژگی ها: ميكروموتور بي سيم اندو موريتا ، این دستگاه مدرن مجهز به اپکس لوکیتور بوده و دو عملکرد را در یک هندپیس به دندانپزشک ارائه داده است

    
  ناموجود