تفاوت میان ایمپلنت معمولی و مینی ایمپلنت

تفاوت میان ایمپلنت معمولی و مینی ایمپلنت

از آنجایی که برای کاشت ایمپلنت شرایط هر بیمار متفاوت است , تنها راه برای مشخص کردن نوع مناسب ایمپلنت برای بیمار , معاینه فیزیکی کامل دهان و عکس پرتوی ایکس میباشد.پس از آن میتوان مشخص کرد بهترین راه جایگزین دندان های از دست رفته در بیمار کاشت ایمپلنت معمولی است یا مینی ایملنت

Image result for لبخند ایمپلنتی"

اگر میخواهید ایمپلنت دندان بکارید احتمالا سردر گم شده اید و می خواهید تفاوت بین ایمپلنت معمولی و مینی ایمپلنت چیست ؟در این بخش از دیشدال به تفاوت میان این دو می پردازیم برای اطلاعات بیشتر با ما همرا باشید

به طور کلی علاوه بر تفاوت در اندازه ظاهری
می توان موارد زیر را به عنوان اصلی ترین تفاوت مینی ایمپلنت و معولی در نظر گرفت:
1: هزینه
هزینه ایمپلنت تقریبا با ایمپلنت معمولی برابر است ولی شاید گاهی شاهد تفاوت قیمت هم باشیم.
2: زمان عمل و ریکاوری
قراردادن مینی ایمپلنت تقریبا با ایمپلنت معمولی برابر است ولی گاهی تغیرات کوچکی در نحوه انجام و شاید مراحل پس از درمان داشته باشیم.
3: قابلیت تغییر
مینی ایمپلنت ها نسبت به ایمپلنت های معمولی قابلیت تغییر کمتری دارند چون اباتمنت از قبل به پایه متصل شده و امکان برداشته شدن ندارد. در صورتیکه اباتمنت در ایمپلنت های معمولی قابل برداشت و تعویض است.  
4:  استحکام
مینی ایمپلنت نسبت به ایمپلنت معمولی با سطح کمتری از لثه و استخوان درگیر می شود بنابراین استحکام آن نیز به اندازه ایمپلنت معمولی نیست. 


برای مشاهده ,خرید, قیمت , محصولات خانگی  دندان پزشکی  کلیک کنید 

دیشدال بزرگترین فروشگاه اینترنتی در زمینه دندانپزشکی، با گستره ای متنوع از مواد و تجهیزات مورد نیاز دندانپزشکان محترم، «تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی» را به همراه دارد. ارسال به موقع، ضمانت بهترین قیمت و همچنین اصالت برند محصولات، سه اصلی است که دیشدال همواره به آن پایبند بوده و با رعایت آن بستری جامع، جهت دسترسی به برندهای متنوع و مطرح جهانی را به آسانی و تنها با چند کلیک، برای جامعه دندانپزشکی ایران فراهم آورده است. تیم پشتیبان دیشدال در تلاش است که با همراهی کردن شما در این مسیر تجربه ای ماندگار برایتان رقم بزند.

نظرات بازدیدکنندگان